سایت ثبت برند مواد غذایی

ثبت برند مواد غذایی خارجی

سایت ثبت برند مواد غذایی

همانطور که می دانید محصولات متنوعی در بازار وجود دارد. جهت تمایز در بین محصولات از نظر کیفیت و قیمت، تولید کنندگان مواد غذایی باید به ثبت برند مواد غذایی خود اقدام کنند تا محصولات مشابه از یکدیگر مجزا شود.

در واقع ثبت برند مواد غذایی سبب می شود تا مواد غذایی هویتی مشخص برای خود داشته باشند. این امر منجر می شود تا مشتریان در صورتی که محصول مرغوبی را تهیه می کنند، بتوانند با نام و برند مشخصی محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

جهت ثبت برند مواد غذایی، شما به راحتی می توانید از طریق سایت های مربوطه، ثبت برند را انجام دهید. جهت دسترسی به سایت ثبت برند مواد غذایی در ادامه برای شما خواهیم گفت.

چگونه می توان برند مواد غذایی را در سایت های مربوط به ثبت رساند؟

اخیراً برای ثبت برند محصولات به سایت برند مواد غذایی رجوع می کنند. به کارگیری این روش می تواند در سرعت بخشیدن ثبت برند مورد نظر شما تاثیر داشته باشد. شما به راحتی می توانید آدرس سایت را در اینترنت وارد کنید تا فرم های درخواستی ثبت برند برای  شما نمایش داده شود.

در فرم هایی که برای شما طراحی شده است باید اطلاعات لازم را وارد کنید. فرم اطلاعات برای اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت است. شما پس از وارد کردن اطلاعات، کارشناسان در صورت لزوم با شما ارتباط برقرار خواهند کرد تا ادامه روند کاری خود را انجام دهید.

در برخی مواقع لازم است برای تکمیل فرم اطلاعات ثبت برند مواد غذایی، طرح یا لوگو خود را به مراکز مربوطه ارائه دهید تا در صورت تایید به ثبت برسانند.

سایت ثبت برند مواد غذایی، محصولات شما را به چند دسته تقسیم می کند؟

 در ابتدا برای ثبت برند مواد غذایی خود، باید اطلاع داشته باشید محصولی که شما تولید می کنید در کدام دسته از محصولات غذایی قرار گرفته است. به همین جهت پس از ورود به سایت برند مواد غذایی محصولات به چند دسته تقسیم شده و هر کدام در قسمت های متفاوت برای شما نمایش داده می شود.

شما باید اطلاعات دقیق را در این رابطه وارد کنید. دسته های گوناگون از مواد غذایی به شرح زیر است، که شامل:

 • مجموعه نمک و افزودنی ها
 • مجموعه فرآورده های آردی، شکلات، شیرینی و روغن
 • مجموعه غلات
 • مجموعه لبنیات، فرآورده های گوشت و کنسرو های گوشت
 • مجموعه آبمیوه ها
 • مجموعه فرآورده های کشاورزی، خشکبار، کنسرو های غیر گوشتی و ادویه

شما پس از ورود به سایت ثبت برند مواد غذایی باید تولید محصولات خود را با کمک این دسته محصولات ذکر شده مشخص کنید.

مدارک لازم جهت ورود به سایت ثبت برند مواد غذایی

جهت ثبت برند خود به صورت حضوری یا از طریق ورود به سایت های مربوطه باید مدارک خود را آماده داشته باشید تا در صورت درخواست حضوری، مدارک را تحویل مراکز مربوطه دهید. در صورت ثبت از طریق ورود به سایت اطلاعات مربوط به مدارک را وارد سیستم کنید. مدارکی که شما جهت ثبت برند مواد غذایی لازم خواهید داشت به شرح زیر است:

 • شناسنامه و کارت ملی فرد متقاضی
 • رسید پرداخت هزینه هایی که در هر مرحله انجام شده
 • چند نمونه از لوگو به صورت گرافیکی در ابعاد ۱۰ در ۱۰
 • ارائه اظهارنامه
 • نسخه های اصلی از مدارک نمایندگی
 • در صورتی که لوگو طراحی شده گرافیکی نیست باید به صورت کپی ارائه گردد.
 • تحویل مدارکی در خصوص فعالیت در حوزه ای که شما درخواست برند را داشته اید.
 • یک نمونه از آگهی روزنامه که نام تاسیس برند در آن ثبت شده است.
 • در صورتی که وکیل، فرایند ثبت برند را انجام می دهد، باید مدارکی را دال بر نماینده بودن شخص ارائه دهد.
 • کپی از اطلاعات جواز فعالیت
 • فتوکپی از کارت های بازرگانیدر صورتی که درخواست برند به صورت لاتین نوشته شده باشد.

چه اقداماتی باید قبل از ورود به سایت ثبت برند مواد غذایی انجام داد؟

در ابتدا اقدامی که باید در خصوص ثبت برند انجام دهید استعلام از برند هایی است که تا به حال به ثبت رسیده اند. دریافت استعلام قبل از ورود به سایت ثبت برند مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا سبب صرفه جویی در هزینه و وقت شما در ثبت مواد غذایی خواهد شد.

جهت دریافت استعلام از نشانه هایی که به ثبت رسیده است باید به سایت های مربوطه مراجعه کرده و اطلاعاتی که از شما درخواست شده را به طور کامل و دقیق وارد کنید. در صورتی که برند و نشانه های پیشنهادی شما توسط شخص دیگری به ثبت رسیده باشد به شما اطلاع داده خواهد شد تا از ارسال تکراری برند، خودداری کنید.

ارسال تکراری نام تجاری و مشابه با برندهای دیگر سبب می شود تا هزینه ای بیشتری را صرف ثبت برند خود کرده و در نتیجه روند کاری شما طولانی تر خواهد شد. شما برای ثبت برند خود از کارشناسان و متخصصان واجد شرایط در این حوزه کمک بگیرید تا بتوانند جهت طراحی و انتخاب خوب یک برند به شما مشاوره دهند.

شما با کمک آنها می توانید لوگو خود را طراحی کرده و سپس به مراکز مربوطه ارسال کنید در صورت تایید برند شما ثبت خواهد شد.

در نتیجه، شما با ورود به سایت ثبت برند مواد غذایی می توانید راه ساده ای را برای ثبت برند خود داشته باشید. زیرا هنگامی که شما به صورت حضوری در دفاتر رسمی حضور پیدا می کنید، ممکن است زمان و وقت شما بیشتر گرفته شود.

در صورتی که ثبت برند مواد غذایی خود را از طریق ورود به سایت انجام دهید به راحتی می توانید در کمترین زمان اطلاعات ثبت برند خود را وارد کنید. گاهی اوقات لازم است پس از ورود به سایت ثبت برند مواد غذایی،   به صورت حضوری نیز در مراکز ثبت حضور داشته باشید.

در اغلب مواقع برای تحویل نمونه لوگو خود از شما خواسته می شود تا حضوری به کارهای خود جهت ثبت برند مواد غذایی رسیدگی کنید. اما به طور کلی برای آسودگی بیشتر شما سایت هایی برای ثبت برند مواد غذایی طراحی شده تا شما در هر زمان و در هر موقعیتی بتوانید، ثبت اطلاعات برند خود را در سایت ثبت برند مواد غذایی وارد کنید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک   ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها