شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل چگونه است؟

شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل چگونه است؟

شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل چگونه است؟: امروزه در کشورهای سراسر جهان از الکل در موارد گوناگونی استفاده می شود. جالب است بدانید که از الکل های ضد عفونی کننده فقط در مصارف پزشکی به کار نمی رود و در موارد دیگری نظیر ضدعفونی کردن فضای داخلی خانه یا محل کار نیز کاربرد دارد. به دلیل ملزم بودن تمامی کشورها برای به کارگیری الکل ضدعفونی در مصارف بهداشتی، سرمایه گذاران بسیاری  به ثبت شرکت تولیدی الکل روی می آورند. آیا از شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل اطلاع دارید؟

شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل چگونه است؟

برای آنکه قادر باشید برای ثبت شرکت تولیدی الکل اقدام کنید، ابتدا باید توجه داشته باشید که دو نوع شرکت تنها به این منظور مجاز است. یکی از آن ها شرکت سهامی خاص و دیگری شرکت مسئولیت محدود نامیده می شود که در صورت تمایل سرمایه گذار به ثبت هر کدام از آن ها، باید شرایطی رعایت شود.

افراد زیادی برای ثبت این گونه از شرکت ها به دنبال منبع موثقی برای کسب اطلاعات در زمینه شرایط و مدارک لازم هستند. در این مقاله بنا داریم شما را با تمامی شروطی که برای ثبت شرکت های تولیدی الکل نیاز است، آشنا سازیم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در این زمینه در ادامه متن با ما همراه باشید.

شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل چیست؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای سرمایه گذاران علاقه مند به ثبت شرکت تولیدی الکل به وجود می آید این است که اشخاص بدین منظور باید از چه شرایطی برخوردار باشند؟ برای ثبت شرکت تولیدی الکل دو نوع شرکت قانونی و مجاز هستند. یکی از این شرکت ها، سهامی خاص و دیگری شرکت با مسئولیت محدود نامیده شده اند. سرمایه گذاران برای ثبت هر یک از شرکت های ذکر شده باید شرایطی را داشته باشند که در ادامه به توضیح تمامی آن ها خواهیم پرداخت.

شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل با محوریت سهامی خاص

فردی که قصد سرمایه گذاری در حوزه تولید الکل را از طریق ثبت شرکت سهامی خاص دارد، باید حداقل دو نفر شریک و سهامدار برای خود برگزیند. علاوه بر این افراد، در کمترین حالت دو نفر نیز به عنوان بازرس می بایست تعیین شوند. در صورتی که حدود ۱۰۰۰۰۰ تومان سرمایه اولیه داشته باشید، قادر به تاسیس و راه اندازی شرکت سهامی خاص برای تولید الکل نیز خواهید بود.

همچنین بدین منظور لازم است شرایط دیگری نیز داشته باشید. به عنوان مثال باید حداقل ۳۵ درصد از کل سهام مورد نیاز برای ثبت شرکت را به صورت وجه نقد پرداخت کنید. در صورتی که قادر به پرداخت تمامی سرمایه درخواستی نباشید، ملزم هستید برای ادای بقیه مبلغ حتما تعهد نامه امضا کنید.

شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل با مسئولیت محدود

شرایط تعیین شده برای ثبت شرکت تولیدی الکل با مسئولیت محدود نسبت به سهامی خاص از امور اداری ساده تری برخوردار است. بدین منظور باید تنها دو عضو برای ثبت شرکت در نظر گرفته و به عنوان سرمایه اولیه نیز حدود ۱۰۰۰۰۰ تومان کنار گذاشته شود. پس از تکمیل و فراهم آوردن تمام این شرایط، نوبت به دریافت جواز برای ثبت شرکت تولیدی الکل می رسد. برای این کار باید به عنوان مدیر عامل حتما کپی شناسنامه، کارت ملی و همچنین کارت پایان خدمت خود را به همراه داشته باشید.

همچنین آگهی از راه اندازی و آخرین تغییراتی که شرکت را با آن عجین کرده اید، همراه با مکان و شماره تلفن دقیق محل شرکت آماده کنید. پس از طی این مراحل باید نسبت به تهیه فرمی از محصولات درخواستی خود برای شرکت تولیدی اقدام کرده و در آخر تمام شهرک های صنعتی که تمایل به احداث شرکت در آن مناطق را دارید، بیان کرده باشید.

به این نکته توجه کنید که بدین منظور لازم است حتما کلمه و عنوان تولید را در کنار حوزه فعالیت شرکت خود آورده باشید. این کار در آینده به پیشرفت و افزایش کاربران محصولات تولیدی شرکت شما کمک شایانی خواهد کرد.

قانون گذار برای ثبت شرکت تولیدی الکل چه مدارکی را ملزم دانسته است؟

شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل چگونه است؟ همان طور که اطلاع دارید برای ثبت هر یک از شرکت های سهامی خاص و مسئولیت محدود باید مدارکی را گردآوری کنید. در این صورت است که قادر به ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در حوزه تولید الکل خواهید بود. بدین منظور باید کپی کارت شناسایی (شناسنامه و کارت ملی) را تهیه کرده باشید و اقرار نامه مربوط به ثبت شرکت تولیدی را نیز امضا کنید.

همچنین مجوزهایی که در زمینه شروع فعالیت تجاری در زمینه تولید الکل ملزم به برخورداری از آن ها هستید نیز باید تهیه و تنظیم شوند. برای ثبت شرکت با محوریت سهامی خاص باید گواهی مبنی بر عدم سو پیشینه را برای خود آماده کرده باشید. زیرا در صورت عدم تهیه این مدارک ثبت شرکت تولیدی با مشکل مواجه خواهد شد.

اگر قصد داشته باشید که از وکیل یا نماینده قانونی برای تسریع در روند امور اداری بهره بگیرید، توجه کنید که باید وکالت نامه ای در این زمینه تنظیم کرده و در سامانه مربوطه به ثبت برسانید. این موضوع جزو امور مهم در شرایط ذکر شده برای ثبت شرکت تولیدی الکل به حساب می آید.

با آگاهی از شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل، در مسیر راه اندازی شرکت بی مشکل پیش بروید

در سال های اخیر به دلیل رشد و پیشرفت کشور ایران در حوزه صنعت پزشکی و تولید محصولات مربوط به آن، سرمایه گذاران بسیاری تمایل دارند که شانس خود را در زمینه ثبت شرکت تولیدی الکل محک بزنند. بدین منظور قانون شرایطی را تعیین کرده است که آگاهی سهامداران از آن ها به تسریع امور اداری و به ثبت رساندن بدون مشکل شرکت کمک شایانی خواهد کرد.

در این مقاله شرایط کلی در زمینه ثبت شرکت تولیدی الکل بیان شد. به عنوان مثال برای ثبت شرکت سهامی خاص باید حداقل دو نفر سهامدار و دو نفر بازرس تعیین شوند. در مورد ثبت شرکت مسئولیت محدود تنها دو عضو نیاز است که برای تاسیس باید با یک دیگر شریک باشند.

در صورتی که به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت تولیدی الکل تمایل دارید، ثبت فردا با کارشناسان و مشاوران مجرب در خدمت شماست. کمک گرفتن از نماینده قانونی و مشاورین باتجربه در این زمینه، از بروز مشکلات عدیده ای که امکان دارد در حین روند ثبت شرکت پیش آید جلوگیری خواهد کرد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها