شرکت ثبت شرکت

انواع ثبت شرکت

شرکت ثبت شرکت مرکزی است که می‌تواند به شما در ثبت برند و تأسیس شرکت‌‌های مورد نظرتان تا حد زیادی کمک کند. یکی از دغدغه‌های بزرگ کارآفرینان، ثبت شرکت و برند تجاری‌شان است. در ایران ثبت انواع شرکت‌ها دارای مراحل بسیار زیادی است که در صورت ناشی بودن، روند طی کردن آن‌ها با مشکل مواجه می‌شود و ممکن است ثبت شرکت شما با مشکل مواجه شود. در شرکت ثبت شرکت افرادی فعالیت می‌کنند که تجربه زیادی در این زمینه دارند و می‌توانند به شما کمک کنند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ثبت علائم تجاری خود اقدام کنید.

شرکت‌ها انواع مختلفی دارند که شما با توجه به نوع شراکت، نوع سرمایه گذاری و توافق‌هایی که با همکاران خود داشته‌اید، می‌توانید نوع شرکت مورد نظر خود را تعیین کنید. دسته بندی هفت گانه شرکت‌ها قابل ثبت هستند و تنها کافی است با مراجعه به شرکت ثبت شرکت برای ثبت آن اقدام کنید. شاید به این فکر کنید که می‌توانید خودتان برای ثبت شرکت اقدام کنید و با این کار در هزینه صرفه جویی کنید، در این مقاله به طور کلی در مورد مزایایی که همکاری با شرکت ثبت شرکت برای شما دارد، صحبت کرده‌ایم و پس از مطالعه آن در می‌یابید که سپردن ثبت برند به چنین مجموعه‌ای بر خلاف تصورتان در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌کند.

چرا باید شرکت‌ها را ثبت کنیم؟

شرکت‌های ثبت شده اعتبار بیشتری دارند.

ایجاد و ثبت یک شرکت مزایای بسیاری برای موسسان آن دارد. زمانی که به شرکت ثبت شرکت مراجعه می‌کنید و با کارشناسان در این باره مشورت می‌کنید، به خوبی از مزایای ثبت شرکت آگاه خواهید شد. در ادامه به برخی از موارد کلی در این باره اشاره خواهیم کرد.

  • شرکت‌های ثبت شده در بین سایر شرکت‌ها از اعتبار بیشتری برخوردارند و نیروهای حرفه‌ای و متخصص تمایل دارند با چنین شرکت‌هایی کار کنند. اعتبار شرکت همچنین در معامله و پیدا کردن مشتری‌های معتبر تأثیر بسیاری دارد.
  • برند، نام تجاری و علائم تجاری منحصر به شرکت می‌شود و دیگران نمی‌توانند از آن استفاده کنند. اگر شرکت مورد نظر خود را ثبت نکنید و دیگری این کار را انجام دهد، برند به نام او می‌شود؛ حتی اگر این برند و اعتبار آن توسط شما به وجود آمده باشد. با ثبت برند خود میِ‌توانید با خاطری آسوده از عدم سوء استفاده دیگران برای تبلیغات و اعتباردهی به تجارت و برندسازی اقدام کنید و در ذهن و قلب مشتریانتان باقی بمانید.
  • شرکت ثبت شرکت مزایا و استفاده از تسهیلاتی که با استفاده از ثبت برند را به دست می‌آورید، برای شما توضیح خواهد داد.
  • انجام معاملات بزرگ و حتی معاملاتی در سطح بین الملل برای شرکت‌هایی که ثبت شده‌اند، ساده‌تر است.

با توجه به موارد بالا درک می‌کنید که مراجعه به شرکت ثبت شرکت و اقدام برای به ثبت رساندن برندها کاری است که اکثر کسب و کارهای حرفه‌ای و پیشرفته انجام می‌دهند.

در ضمن طبق قانون جمهوری اسلامی ایران ثبت برخی از شرکت‌ها در زمینه فعالیتی خاص اجباری است و در صورت ثبت نشدن، کار آن‌ها غیر قانونی محسوب می‌شود.

مراجعه به افراد متخصص ثبت برند و شرکت

شرکت ثبت شرکت عملیات ثبت را بدون کم‌ترین دردسر برای شما انجام می‌دهد.

همانطور که گفته شد پروسه اداری پیچیده‌ای در اداره‌‌های ثبت برند وجود دارد و برای کسی که تجربه و تخصصی دراین زمینه ندارد، ثبت شرکت می‌تواند بسیار زمان‌بر باشد. از طرف دیگر معمولا مدیران و سرمایه‌گذاران در ابتدای مراحل تأسیس شرکت کارهای بسیاری دارند و زمان اضافه‌ای برای انجام پروسه اداری ثبت برند و علائم تجاری ندارند. در این مواقع کمک گرفتن از شرکت ثبت شرکت بهترین راهکار است. شرکت ثبت شرکت مسئولیت بزرگی را بر عهده می‌گیرد و بار زیادی از دوش شما بر می‌دارد. به یاد داشته باشید که به کمک شرکت ثبت شرکت، علاوه بر زمان در هزینه‌ها نیز صرفه جویی می‌کنید.

فرض کنید شخصا برای ثبت برند اقدام می‌کنید و پس از صرف هزینه برای تأمین مدارک، در روند اداری ماجرا با مشکل مواجه می‌شوید؛ مشکلی که راه حل آن را نمی‌دانید. حال باید دوباره برای وکیل گرفتن و حل مشکلات اقدام کنید که این هزینه‌ای دوباره در بر خواهد داشت. اگر انجام این کار را به شرکت ثبت شرکت بسپارید، دیگر نیازی به گرفتن وکیل برای این کار نخواهید داشت.

شرکت ثبت شرکت چه کارهایی انجام می‌دهد؟

خدمات شرکت ثبت شرکت مختلف است.

یک شرکت ثبت شرکت، در زمینه ثبت فعالیت‌های تجاری فعالیت می‌کند. در این مجموعه افرادی فعالیت می‌کنند که از تمامی قوانین و اصول اداری آگاهند و می‌توانند پروسه ثبت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن طی کنند. آن‌ها در همان ابتدا کلیه مدارک لازم را از شما دریافت می‌کنند تا در روند کار مشکلی ایجاد نشود. به یاد داشته باشید که ممکن است شرکت‌های مختلف وابسته به نوع فعالیتشان برای ثبت به مدارک مختلفی نیاز دارند که افراد فعال در شرکت ثبت شرکت در این مورد شما را راهنمایی می‌کنند.

این شرکت‌ها همچنین مشاوره‌هایی در زمینه نوع شرکت و فروش شرکت به شما می‌دهند و حتی در انتخاب نام و لوگوی برند نیز به شما کمک می‌کنند. به کمک شرکت ثبت شرکت همکاری دیگر برای ثبت برند به شما اضافه می‌شود و شما می‌توانید با خاطری آسوده از این بابت به سایر کارهای مورد نیاز برای تأسیس شرکت و آغاز فعالیت تجاری خود برسید.

شرکت ثبت شکرت نه تنها در زمینه ثبت شرکت و برند فعالیت می‌کنند و می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند، بلکه می‌توانند برای شما مدارکی چون کارت بازرگانی را نیز دریافت نمایند. مجوزهای لازم برای سایت‌ها و به خصوص سایت‌های فروشگاهی را می‌توانید به کمک شرکت ثبت شرکت دریافت کنید. به طور کلی این شرکت‌ها بار ثبت و دریافت علائم و مجوزها و نمادها را از دوش شما بر می‌دارند و کلیه روند اداری لازم برای آن‌ها را انجام می‌دهند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها