مراحل و شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس ۲۰۲۰

مراحل و شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس ۲۰۲۰

مراحل و شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس ۲۰۲۰ : کشور انگلیس به عنوان یکی از بزرگ ترین اقتصادهای دنیا شناخته می شود. این کشور قوانین و مقررات بسیار جذابی برای سرمایه گذاری اتباع خارجی دارد. به همین دلیل سالیانه افراد زیادی جهت سرمایه گذاری، به این کشور مهاجرت می کنند. در نتیجه، دولت انگلستان در جذب سرمایه های خارجی بسیار موفق بوده است؛ به طوری که درصد بالایی از شرکت های بزرگ جهان در این کشور نیز شعبه دارند.

مراحل و شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس ۲۰۲۰

ثبت شرکت یکی از روش های بسیار جذاب سرمایه گذاری است. این روش برای صاحبان کسب و کار یکی از بهترین روش های دستیابی به اهداف تجاری آنان است. از آنجا که شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس نیازمند آگاهی و اطلاعات پیشین است، لذا افراد به دنبال بررسی شرایط و مراحل آن هستند.

فعالان اقتصادی به دلیل سیستم کسب و کار بدون محدودیت و آزاد تمایل زیادی به سرمایه گذاری در این کشور دارند. بررسی مراحل و شرایط ثبت شرکت در این کشور، یکی از اولین اقداماتی است که متقاضیان باید آن را انجام دهند. اگر شما نیز از جمله متقاضیان این امر هستید، بهتر است با ما همراه باشید و موارد زیر را در ثبت شرکت خود به کار برید.

شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس

همانطور که در ابتدا اشاره شد، کشور انگلستان از جمله قدرت های اقتصاد جهان است. به همین دلیل، افراد زیادی مایل به سرمایه گذاری در آن هستند. اتباع خارجی از روش های مختلفی جهت سرمایه گذاری در این کشور استفاده می کنند. ثبت شرکت یکی از روش های متداول است که انجام آن نیازمند طی کردن مراحل خاصی است.

متقاضیان قادر به ثبت انواع شرکت ها هستند و برای ثبت هرکدام باید موارد و شرایط خاصی را در نظر بگیرند. به همین منظور در ادامه قصد بررسی این دسته از شرکت ها و ثبت آنها را داریم. با ما همراه باشید و موارد زیر را به خاطر بسپارید.

نحوه ثبت انواع شرکت چگونه است؟

به طور کلی، جهت ثبت شرکت باید مراحل مشخصی را طی کنید. نکته جالب توجه آن است که متقاضیان به صورت غیر حضوری نیز قادر به ثبت شرکت خود در انگلیس هستند. به همین دلیل، بسیاری از افراد ترجیح می دهند ثبت و مدیریت شرکت خود را به طور غیر مستقیم انجام دهند. انواع شرکت هایی که افراد قادر به انتخاب آنها برای ثبت هستند به شرح زیر است.

 • شرکت های سهامی عام؛
 • شرکت های با مسئولیت محدود؛
 • شرکت های تک نفره و شخصی؛
 • شرکت های تضامنی.

شرکت سهامی عام

این دسته از شرکت ها زمانی انتخاب می شوند که معامله سهام آن با عموم مورد نیاز باشد. در هر جای دنیا قادر به انجام فعالیت است و همچنین سرمایه اولیه زیاد تعهد را به دنبال خواهد داشت. توجه داشته باشید که این دسته از شرکت ها باید حداقل دو مدیر و یک سهامدار داشته باشند.

شرکت با مسئولیت محدود

این نوع از شرکت ها گزینه مناسبی برای راه اندازی فعالیت های حقوقی یا حسابداری هستند. با انتخاب این نوع از شرکت، اعضای آن مسئولیت محدودی خواهند داشت و کارهای ثبت شرکت به راحتی انجام می شود.

شرکت تک نفره و شخصی

شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس به گونه ای است که افراد با انتخاب این دسته از شرکت ها قادر به بهره مندی از مزایای سرمایه گذاری در این کشور خواهند بود. بیشتر کسب و کارها با انتخاب این شرکت پیشرفت می کنند و یکی از مزایای خاص آن کافی بودن یک مدیر و یک سهامدار است.

شرکت های تضامنی

این دسته از شرکت ها نیز در زمره گزینه های پیش روی متقاضیان ثبت شرکت در انگلستان است. با این تفاوت که اعضای شرکت قادر به دریافت منابع مالی از آن نخواهند بود. به عبارتی دیگر، افراد شرکت مسئولیتی محدود دارند و قادر به انتقال ارزش شرکت نخواهند بود.

فرد با در نظر داشتن شرایط و اهداف خود باید یکی از این شرکت ها را انتخاب کند و کارهای لازم برای ثبت آن را انجام دهد. اما مراحل ثبت انواع شرکت تقریبا یکسان است و تنها تفاوت های جزئی در برخی از مراحل وجود دارد. به همین دلیل، به بررسی مراحل و شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس خواهیم پرداخت.

مراحل و شرایط ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در کشور انگلیس نیازمند انجام مراحل و آماده کردن برخی مراحل خاص است. اطلاع از نحوه ثبت شرکت در این کشور، یکی از ملزومات سرمایه گذاری متقاضیان است. اکثر اوقات افراد باید مراحل مشخص و ثابتی را برای انجام این کار طی کنند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم.

انتخاب نام شرکت

اولین قدمی که باید برای ثبت شرکت خود در این کشور بردارید تعیین نام شرکتی است که قصد تاسیس آن را دارید. توجه داشته باشید که تمامی شرایط انتخاب اسم برای شرکت را رعایت کرده باشید. در غیر این صورت ممکن است در ادامه راه به مشکل بربخورید.

تعیین آدرس معتبر برای شرکت مورد نظر

در این مرحله باید مکان مناسبی را برای شرکت در نظر بگیرید و نشانی آن را تعیین کنید. وجود هرگونه مشکل در تعیین آدرس شرکت، سرعت انجام کارها را کند خواهد کرد.

اقدامات بعدی که برای انجام شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس باید انجام دهید در زیر آمده است.

 • مشخص کردن مدیران؛
 • تعیین وضعیت سهام شرکت؛
 • تعیین افراد سهامدار؛
 • آماده سازی و ارائه اساسنامه شرکت؛
 • تنظیم و ارائه اسناد لازم و حقوقی؛
 • انتخاب نوع شرکت مورد نظر؛
 • مشخص کردن اعضای شرکت؛
 • دریافت تاییدیه ثبت شرکت؛
 • درخواست کمک از نماینده قانونی یا وکیل در صورت سرمایه گذاری غیر حضوری؛
 • تعیین زمینه و رشته فعالیت های شرکت؛
 • ثبت شرکت به صورت حضوری یا آنلاین.

با انجام موارد بالا، مراحل ثبت شرکت به پایان خواهد رسید. نکته ای که در این مورد باید به آن توجه داشته باشید فعال بودن شرکت در طی سال های آینده است. از آنجا که اقامت شما و اعضای خانواده تان به فعالیت شرکت وابسته است، بنابراین بهتر است تمام تلاش خود را برای سوددهی و فعالیت مثبت شرکت به کار برید.

نتیجه گیری

ثبت شرکت در کشور انگلستان یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش های سرمایه گذاری در این کشور است. افراد با گذر از مراحل و اطلاع از شرایط ثبت انواع شرکت در انگلیس قادر به ثبت شرکت مورد نظر خود خواهند بود. از آنجا که این کشور در زمینه فعالیت های اقتصادی یکی از بهترین کشورهای جهان است، بنابراین سرمایه گذاری و انجام فعالیت های تجاری نیز امری منطقی به نظر می رسد. شما نیز بهتر است برای آشنایی بیشتر با مراحل و شرایط سرمایه گذاری در انگلستان متن بالا را مطالعه کنید و نکات آن را به کار برید. در طول انجام این مراحل اگر به مشکلی برخوردید، بهتر است به متخصصان سایت ثبت فردا مراجعه کنید و مشورت های لازم را انجام دهید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها