مزایای ثبت شرکت در انگلیس را می دانید؟!

مزایای ثبت شرکت در انگلیس را می دانید؟!

مزایای ثبت شرکت در انگلیس را می دانید؟! سرمایه داران همیشه نگران از دست دادن سرمایه خود در دنیای پر ریسک تجارت هستند به همین دلیل کمتر به دنبال گسترش فعالیت های خود و تغییر در راه های دستیابی به اهداف، مخصوصا در سطح جهانی هستند.

مزایای ثبت شرکت در انگلیس را می دانید؟!

اما به شرط آن که بستر مناسب برای پیشرفت و تضمین سرمایه در اختیار داشته باشند، باز هم از تغییرات و گسترش تجارت خود در میادین بین المللی می ترسند؟

بی شک یکی از کشور هایی که زمینه مناسب برای تجارت بین المللی را فراهم آورده کشور انگلستان است. کار و زندگی در این کشور از بسیاری از دغدغه های مالی می کاهد.

فکر می کنید کارآفرینی دور از تصور است؟ برای اینکه شما را قانع کنیم چنین نیست و کارآفرینان خارجی به راحتی امکان حضور در انگلستان را دارند، با ما در سایت ثبت فردا همراه باشید که مزایای ثبت شرکت در انگلیس را بررسی کنیم.

مزایای ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در کشور انگلستان یکی از راه های موفقیت تجاری محسوب می شود. عوامل زیادی باعث شده اند که ثبت شرکت در این کشور بسیار مورد توجه قرار گیرد که در ادامه به آن می پردازیم.

مزایای بین المللی تاسیس شرکت در انگلستان

با توجه به موقعیت تجاری کشورهای توسعه یافته، مزایای ثبت شرکت در انگلیس از لحاظ بین المللی برای افراد بسیار شایان اهمیت است.

به دنیای تجارت خوش آمدید!

در کشور انگلستان که چهارمین کشور قدرتمند اقتصادی جهان محسوب می شود، رفاه و امنیت مالی تضمین شده است. رونق اقتصادی در کشور انگلستان بی نظیر است. بسیاری از ابر شرکت ها در این کشور به ثبت رسیده یا برای حضور در این مرکز اقتصادی شعبه ای ثبت کرده اند. این خود زمینه تعاملات اقتصادی را فراهم می آورد.

در این کشور، شرکت های تولیدی مورد نیاز خود را بابت تامین مواد اولیه در اختیار دارید. همچنین شرکت هایی که از خدمات و محصولات شما استفاده خواهند کرد نیز در این کشور وجود دارند. نیازی به صرف وقت و هزینه برای دست یابی به شرکت های طرف قرارداد نیست. همه و همه در یک کشور در دسترس هستند.

با ورود به بازار کار و سرمایه گذاری در کشور انگلستان شما با یک کشور نه، بلکه با جهان روبرو می شوید. از مزایای ثبت شرکت در انگلیس این است که در این دنیای تجارت خواه ناخواه از تجارت شما استقبال می شود و هرگز بدون مشتری رها نمی شوید. در واقع بازار بین المللی سرمایه شما را تضمین می کند.

همچنین شما مجبور به پیشرفت کسب و کارتان خواهید بود که از رقبای خود جا نمانید. این خود باعث گسترش فعالیت و افزایش سود آوری خواهد شد.

اعتبار جهانی به دست آورید!

با ورود به بازار سرمایه کشور انگلستان شما به عنوان سهامدار در این کشور شناخته می شوید و اعتبار حقیقی و حقوقی بالایی به شما اختصاص می یابد. افتتاح حساب در بانک های کشور انگلستان و کلیه کشور های اروپا برای شما مقدور خواهد بود و بانک ها به اعتبار سرمایه و سهام به شما تسهیلات اعطا خواهند کرد.

دریافت تسهیلات برای مجموعه کاری به شما کمک می کند روز به روز به واحد تجاری خود رونق بیشتری ببخشید و آن را گسترده تر کنید.

بسیاری از سرمایه داران برای بهره مندی از اعتبار جهانی سهامداری در این کشور، هر چند کم، سهام به نام خود خریداری می کنند.

مزایای ثبتی تاسیس شرکت در انگلیس

دولت انگلستان برای تسهیل در ورود سرمایه به کشور قوانین ثبت شرکت را آسان در نظر گرفته است. در این کشور کافی است سرمایه ای برای ورود داشته باشید و برای شهروندان آن اشتغال زایی کنید که مجوز ثبت شرکت به شما داده شود. از راحتی و مزایای ثبت شرکت در انگلیس به موارد زیر توجه کنید.

سرعت

ثبت شرکت در کشور انگلستان دارای قوانین ساده و ابتدایی است. امور ثبت شرکت در این کشور برای کارآفرینان خارجی با سرعتی بیشتر از آنچه انتظار داریم و در کشور های دیگر شاهد آن هستیم، انجام می شود.

هزینه

هزینه های ثبت شرکت یکی از مزایای ثبت شرکت در انگلیس است. هزینه ثبت برند در این کشور فقط ۵ هزار پوند خرج بر می دارد که به نسبت کشور های دیگر بسیار ارزان است.

سرمایه لازم برای ثبت شرکت ها نیز بسته به نوع شرکتی که به ثبت می رسانید متغیر است. حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود که کمترین میزان سرمایه را لازم دارد ۲۵ هزار پوند و در شرکت های دیگر ۵۰ هزار پوند در نظر گرفته شده است.

تعداد نفرات

حداقل تعداد افرادی که امکان ثبت شرکت در انگلستان را دارند یک نفر است. این موضوع برای سرمایه دارانی که قصد دارند مقداری یا تمام سرمایه خود را با هدف سهامداری در این کشور سرمایه گذاری کنند بسیار جالب توجه است.

امکانات غیر حضوری

سرمایه دارانی که زمان یا تمایل به حضور در کشور انگلستان را ندارند، امکان استفاده از این نوع مزایای ثبت شرکت در انگلیس را دارند. دولت این کشور قوانین سختی برای حضور و اقامت افراد برای ثبت شرکت وضع نکرده است. افراد با داشتن وکیل یا نماینده قانونی امکان ثبت شرکت در انگلستان را خواهند داشت.

همچنین شما برای شروع فعالیت تجاری خود نیز نیازی به اقامت انگلستان ندارید. در صورت تمایل به اقامت، ثبت شرکت در انگلستان امکان اقامت به شما و خانواده تان را خواهد داد.

سوابق تجاری

برای ثبت شرکت در کشور انگلیس لازم نیست سابقه تجارت در موضوع فعالیت شرکت را داشته باشید. امکان دارد فعالیت شما نو ظهور باشد و در هیچ کجای دنیا تا به حال اجرا نشده باشد و نتیجه ای از موفقیت آن در دست نباشد.

کافی است در طرح توجیهی که به کارشناسان مربوطه ارائه می دهید نحوه اجرا و سود آوری تجارت خود را اثبات کنید. در این صورت مجوز ثبت شرکت به شما داده خواهد شد.

مالیات

مالیات در نظر گرفته شده برای کسب و کار شرکت های خارجی در انگلستان ارزان تر از کشور های با رونق اقتصادی است. شما سالانه ۲۳ درصد از درآمدتان را مالیات می دهید.

در صورتی که شرکت شما فعال نباشد مالیاتی به شما تعلق نخواهد گرفت. البته این موضوع تا ۳ سال امکان دارد.

در آخر

با مزایای ثبت شرکت در انگلیس آشنا شدیم. نتیجه مطالب فوق به کارآفرینان اطمینان می دهد که از راه اندازی شرکت یا شعبه در این کشور نهراسند.

رونق اقتصادی در اروپا و بالاخص کشور انگلستان بیش از تصور است. چنان که هر نوع کسب و کاری در صورت بهره مندی از مدیران هوشمند و تجهیزات تخصصی به موفقیت خواهد رسید.

مجموعه ثبت فردا با استفاده از مشاوران و وکلای حقوقی آماده کمک به شما عزیزان در زمینه ثبت شرکت در کشور انگلستان است.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها