مطمئن ترین مرجع خرید برند

استعلام برند قبل از ثبت - قرارداد ثبت برند

مطمئن ترین مرجع خرید برند

خرید برند یکی از مهم ترین مسائل برای صاحب یک شرکت تولیدی و تجاری است. زیرا تنها برند است که تمایز محصولات یک شرکت را با دیگر شرکت ها مشخص می کند. اما اینکه صاحب یک شرکت به جای ثبت برند، به خرید آن بپردازد؛ دارای مزایای بسیاری است.

اگر از مراجع مطمئن خرید برند، نام تجاری خود را تهیه کنید؛ ضمن برخورداری از بهترین برند، بسیاری از سختی های ثبت برند را تجربه نخواهید کرد. به همین جهت در اینجا شما را با مزایای خرید برند و تشخیص مطمئن ترین مرجع خرید برند آشنا می کنیم.

مطمئن ترین مرجع برند کدام است؟

مطمئن ترین مرجع خرید برند

جهت تهیه برندی مناسب و خوب ابتدا باید ویژگی های مطمئن ترین مرجع برند را بدانید. زیرا اگر به مرجعی مطمئن جهت خرید خود مراجعه نکنید؛ با مشکلاتی همچون سوء استفاده از برند، برند غیرقانونی وغیره مواجه خواهید شد.

به همین دلیل در ادامه به بیان برخی از ویژگی های مرجع مطمئن می پردازیم تا ضمن آشنایی با آن ها، در خرید برند خود دچار مشکل نشوید.

اهمیت زمان مشتریان

مطمئن ترین مرجع خرید برند به شکلی است که برای زمان و وقت مشتریان خود اهمیت قائل می شود. قطعا کسی که برند شرکت خود را خریداری می کند؛ زمانی برای طی کردن مراحل ثبت برند، طراحی برند وغیره ندارد.

بنابراین مراجع خرید برند باید بتوانند، برندی مناسب را در زمانی کوتاه به مشتری خود عرضه کنند. زیرا اگر صاحب یک شرکت، برند خود را زودتر خریداری کند؛ اعتبار و شهرت ناشی از برند را نیز زودتر و بیشتر دریافت خواهد کرد.

به همین دلیل مراجع مطمئن خرید برند تلاش می کنند؛ زمان طی مراحل خرید برند را کاهش دهند. ضمن اینکه اگر به سایت خرید برند همچون « ثبت فردا » مراجعه کنید؛ بسیاری از این مراحل را می توانید به صورت آنلاین و مجازی انجام دهید.

سامانه استعلام برند تجاری -

مطمئن ترین مرجع خرید برند

دریافت هزینه مناسب

یکی از مهم ترین مسائل در خرید برند، هزینه های آن است. همانطور که می دانید ثبت برند دارای هزینه های مختلفی همچون هزینه طراحی برند، هزینه اظهارنامه، هزینه روزنامه رسمی اول و دوم، حق الثبت وغیره است.

همچنین جهت رفت و آمد به اداره مالکیت معنوی و کپی مدارک جهت ثبت برند، هزینه هایی را باید پرداخت کرد. به همین دلیل مراجع مطمئن خرید برند می توانند بسیاری از این هزینه ها را کاهش دهند. این مراجع در برابر خدمات بی نظیر خود و تهیه برندی مطابق با قوانین و منحصر به فرد، هزینه بسیار مناسبی را دریافت می کنند.

ارائه برندی قانونی

همانطور که می دانید در هر کشوری جهت امور ثبتی خصوصا ثبت برند، قوانین و شرایط خاصی وجود دارد. به همین جهت باید به مرکزی جهت خرید برند خود مراجعه کنید که برندهای فروشی آن بر اساس قوانین به ثبت رسیده باشند.

برای تشخیص قانونی بودن برندهای یک مرکز فروش برند و تهیه آن از مراجع مطمئن؛ در اینجا قوانین برند را برای شما شرح می دهیم.

  • برندی قابل خرید است که علائم گمراه کننده و توصیف کننده در آن به کار نرفته باشد.
  • در برند شما نباید هیچ گونه علامت دولتی و حکومتی استفاده شده باشد.
  • برندی قانونی است که توسط شرکت های دیگر استفاده نشود و منحصر به فرد باشد.
  • یک برند قابل خرید، برندی است که خصوصیات و نوع محصول شما را نشان دهد.
  • برندی را بخرید که از آن در تبلیغات رسانه ای و بین مردم بتوانید استفاده کنید.
  • در برند فروشی هیچ نوع علائم ضد اخلاقی و دینی نباید وجود داشته باشد.

پشتیبانی رایگان

خرید برند همچون دیگر امور ثبتی دارای مراحل و شرایط بخصوصی است. به همین دلیل باید به مرجعی جهت خرید برند خود مراجعه کنید که تمامی اطلاعات مربوط به چگونگی خرید برند را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین مطمئن ترین مرجع خرید برند آن است که پشتیبانی رایگانی داشته باشد.

به شکلی که پرسنل آن به صورت آنلاین و رایگان به سوالات مشتریان خود در زمینه چگونگی برندهای فروشی، هزینه برندها وغیره پاسخ دهند و دیگر شما نگران بروز هیچ مشکلی در خرید برند خود نخواهید بود.

مهم ترین ویژگی مراجع مطمئن خرید برند

مطمئن ترین مرجع خرید برند

پیش از این بسیاری از ویژگی های مراجع مطمئن خرید برند را برای شما بیان کردیم. اما مهم ترین مسئله ای که اعتماد مشتریان را به این مراجع جلب می کند؛ ضمانت برندهای فروشی است. در واقع مراکز مطمئن برند به صورتی هستند که تمامی برندهای خود را از هر جهت برای مشتریان تضمین می کنند.

به شکلی که تنها با پرداخت هزینه ای بیشتر، برندی را خریداری می کنید که توسط مرکز فروش مورد نظر از نظر طراحی، قوانین برند، منحصر به فردی و بسیاری مسائل دیگر تضمین می شود. تضمین برند به این معنا است که اگر در هریک از موارد ذکرشده در قرارداد مشکلی رخ دهد؛ مسئولیت آن را مرجع فروش مورد نظر برعهده می گیرد.

هر یک از مراجعی که برندهای خود را تضمین می کنند؛ شرایطی را در این زمینه لحاظ کرده اند. به عنوان مثال برخی از این مراکز هزینه پرداختی شما جهت خرید برند را برگشت خواهند زد. بعضی دیگر نیز برندی را جایگزین برند قبلی می کنند. در نتیجه اگر به مراجع مطمئن خرید برند مراجعه کنید؛ در خرید خود دچار هیچ مشکلی نخواهید شد. ضمن برخورداری از یک برند خوب و تضمینی، در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک  ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها