مطمئن ترین موسسه ثبت برند

استعلام برند قبل از ثبت - قرارداد ثبت برند

مطمئن ترین موسسه ثبت برند

برند یکی از اساسی ترین نکات تاثیرگذار در پیشرفت یک شرکت و افزایش سود دهی آن است. به همین دلیل چگونگی طراحی و ثبت آن بسیار حائز اهمیت است. از آنجایی که بسیاری از صاحبان شرکت ها اطلاعات کافی جهت ثبت برند را ندارند، امروزه موسساتی جهت انجام این عمل به وجود آمده است.

اما مسئله مهم برای صاحبان شرکت ها این است که ثبت برند خود را به مطمئن ترین موسسه ثبت برند بسپارند. به همین جهت شما نیز به عنوان صاحب یک کسب و کار در ادامه با انواع موسسات ثبت برند و ویژگی ها و خصوصیات مطمئن ترین موسسه ثبت برند آشنا می شوید.

انواع موسسه ثبت برند

موسسات و شرکت هایی که ثبت برند را برای کسب و کارها انجام می دهند؛ دارای دو نوع مجازی و حضوری هستند. برخی از این موسسات در سطح شهر شما قرار دارند و بعضی از آن ها را در سایت های اینترنتی پیدا می کنید.

دفاتر ثبت برند به گونه ای هستند که پرسنل و کارکنان آن ها به عنوان موکل شما تمامی امورات مربوط به ثبت برند را انجام می دهند. اما موسسات مجازی ثبت برند، به صورت مجازی و بدون اتلاف وقت و هزینه شما، برند مورد نظر را تهیه می کنند. از جمله مطمئن ترین موسسه ثبت برند مجازی می توان به «ثبت فردا» اشاره کرد.

مطمئن ترین موسسه ثبت برند چگونه است؟

همانطور که پیش تر متوجه شدید، تعداد زیادی شرکت و موسسه جهت ثبت برند وجود دارد اما اگر به دنبال مطمئن ترین موسسه ثبت برند هستید، باید با ویژگی های آن آشنا شوید. به همین جهت در ادامه مهم ترین خدمات و خصوصیات این موسسات را برای شما شرح می دهیم.

ثبت برند مناسب و چشمگیر

اولین مرحله در ثبت برند این است که برندی متناسب با محصول تولیدی و خصوصیات آن طراحی شود. مطمئن ترین موسسات ثبت برند به صورتی هستند که در آن ها برندی بسیار مناسب و چشمگیر توسط متخصصان طراحی ثبت برند آن موسسه، طراحی می شود.

این موسسات برندهایی را طراحی می کنند و به ثبت می رسانند که در شهرت و اعتبار شرکت شما بسیار تاثیرگذار هستند. زیرا هرچقدر که برند شما زیباتر و منحصر به فرد تر باشد، مشتریان زیادی را به محصولات شما جذب می کند. در نتیجه سود شرکت شما نیز بالاتر می رود.

سامانه ثبت برند و علامت تجاری - ثبت برند99

مشاوره رایگان

مطمئن ترین موسسه ثبت برند باید مشاوره و پاسخ دهی رایگان برای مشتریان خود داشته باشد. بسیاری از صاحبان شرکت ها، اطلاعات کافی در رابطه با ثبت برند و چگونگی استفاده از برند در تبلیغات و محصولات خود را ندارند.

به همین جهت موسسات ثبت برند باید مشاورانی داشته باشند که بتوانند به سوالات مشتریان در رابطه با برند پاسخ دهند. همچنین این مشاوران باید تمامی خدمات موسسه ثبت برند را به طور کامل بیان کنند. این افراد تمامی هزینه های پرداختی توسط صاحبان شرکت ها و زمان مورد نیاز جهت ثبت برند را باید برای مشتریان موسسه شرح دهند.

صرفه جویی در زمان

ثبت برند دارای مراحل و شرایطی است که هریک از این مراحل مدت زمان زیادی نیاز دارد. به طوری که برخی از مراحل ثبت برند همچون دریافت روزنامه های رسمی یک و دو، گاهی یک ماه یا بیشتر طول می کشد.

از آنجایی که صاحبان شرکت ها، افرادی بسیار پرمشغله هستند فرصتی برای رفت و آمدهای اداری ندارند؛ موسسات ثبت برند در کوتاه ترین زمان ممکن برند مورد نظر افراد را به ثبت می رسانند. اگر ثبت برند شرکت خود را به این موسسات بسپارید؛ نام تجاری شرکت شما در زمانی بسیار کوتاه ثبت می شود و از اتلاف وقت جلوگیری می شود.

ثبت برند با قیمت مناسب

یکی از مهم ترین مسائل در ثبت برند قیمت آن است. امروزه با توجه به وجود شرکت های مختلف در این زمینه، برخی از این شرکت ها جهت ثبت برند هزینه های گزافی دریافت می کنند. به همین دلیل قیمت مناسب در ثبت برند برای صاحبان شرکت ها بسیار حائز اهمیت است.

همانطور که می دانید در مراحل ثبت برند علاوه بر هزینه های رفت و آمد هزینه هایی برای طراحی برند، ثبت روزنامه رسمی یک و دو، حق الثبت وغیره وجود دارد. اما اگر ثبت برند شرکت خود را به موسسات معتبر و مطمئن در این زمینه بسپارید؛ نه تنها هزینه های رفت وآمد را پرداخت نخواهید کرد بلکه به طور کلی هزینه های ثبت نام تجاری شرکت شما نیز کاهش پیدا می کند.

ضمن اینکه موسسات ثبت برند تمامی هزینه ها را به صورت شفاف برای شما بیان می کنند و متوجه خواهید شد که هیچ مبلغ اضافه ای پرداخت نمی کنید.

کدام موسسه ثبت برند ارزان تر است؟

پیش تر گفتیم که موسسات ثبت برند به دو نوع دفاتر و موسسات مجازی تقسیم می شوند. در این رابطه خوب است بدانید که موسسات مجازی بسیار بهتر هستند. زیرا این موسسات ضمن ارائه خدمات بیشتر، در زمان شما نیز صرف جویی می کنند.

اما مهم ترین نکته در رابطه با استفاده از موسسات مجازی ثبت برند، هزینه های دریافتی این موسسات است. زیرا سایت های ثبت برند به دلیل آنلاین بودن و انجام امورات به صورت غیرحضوری، قیمت بسیار مناسب تری دارند.

ضمن اینکه بسیاری از این موسسات دارای برندهای فروشی هستند. به طوری که با خرید و استفاده از آن ها برای شرکت خود، هزینه های زیاد ثبت برند را پرداخت نخواهید کرد. بلکه با کم ترین مبلغ، بهترین برند را خواهید داشت.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک   ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

 

سوالات متداول

هزینه مورد نیاز برای ثبت برند چقدر است؟

هزینه های قانونی برای ثبت یک برند ،حدود ۴۵۰ هزار تومان می باشد .که شامل آگهی تقاضا نامه ،هزینه حق وثبت و هزینه روزنامه است .دیگر هزینه ها ،مانند هزینه روزنامه دوم و به علاوه حق الوکاله وکیل و هزینه ی تصدیق ده سال برند با توجه به طبقات اعلام شده متغییر می باشد.

مدت زمان دقیق برای ثبت یک برند چقدر است؟

مدت زمان دقیق برای ثبت اظهارنامه نامه یک برند ،حدودا پنج روز مباشد .و پس از آن بررسی اولیه توسط کارشناس ثبت بین ۱۰ تا ۵۰ روز می باشد و سپس توسط کارشناس مسئول ثبت بین ۷ تا ۱۰ و توسط رئیس ادره بین ۱ تا ۱۰ روز می باشد .توجه داشته باشید پس از ثبت نهایی اظهارنامه ۳۰ روز جهت آگهی در روزنامه رسمی به طول خواهد انجامید .

برای ثبت برند به چه مدارکی نیاز هست؟

برای ثبت یک برند و یا علامت تجاری داشتن یک جواز و یا مدرک دال بر فعالیت شما می باشد ،نیاز است .توجه داشته باشید در صورت لاتین بودن برند و نداشتن ریشه فارسی،ارائه کارت بازرگانی الزامی است .

اعتبار یک برند پس از ثبت نهایی چقدر است؟

پس از ثبت نهایی یک برند و اخذ تصدیق ،مدت زمان اعتبار تصدیق برند ۱۰ سال می باشد که جهت تمدید پس از پایان ۱۰ سال ،۶ ماه مهلت تشکیل پرونده جدید وجود دارد .
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها