مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس با چند گام ساده!

مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس با چند گام ساده!

مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس

مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس با چند گام ساده! همانطور که در ابتدا اشاره شد، کشور انگلیس یکی از قدرتمند‌ترین اقتصادهای جهان را دارد. به همین دلیل، ساختارهای سرمایه گذاری و ارائه خدمات در این کشور به گونه‌ای است که افراد زیادی متقاضی مهاجرت به این کشور و سرمایه گذاری در آن هستند.

مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس با چند گام ساده!

یکی از راه‌های سرمایه گذاری و همچنین مهاجرت به انگلیس، ثبت شرکت است. افراد زیادی با ثبت شرکت خود در این کشور قادر به دریافت اقامت و بهره مندی از مزایای شرکت شده اند. کسب و کار آزاد یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر جذب سرمایه گذاران خارجی است که دولت انگلستان از آن بهره می‌برد. به همین دلیل در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.

چگونه در انگلیس به ثبت شرکت بپردازیم؟

به طور کلی ثبت شرکت یکی از مواردی است که نیازمند عبور از مراحل خاصی است. انجام هر کدام از این مراحل افراد را در دستیابی به اهدافشان از جمله مهاجرت و دریافت اقامت کمک می‌کند. متقاضیان با ثبت شرکت در انگلستان و هم چنین باز کردن حساب بانکی قادر به بهره مندی از مزایای تجاری این کشور خواهند بود.

با این کار، متقاضی به عنوان فردی تاجر شناخته می‌شود که در این صورت دریافت اقامت در کمتر از یک سال امکان پذیر خواهد بود. با دریافت اقامت قادر به بهره مندی از مزایای شهروندی این کشور خواهید بود. اگر به طور خلاصه بخواهیم مراحل ثبت شرکت در انگلستان را بررسی کنیم، باید موارد زیر را در نظر بگیریم.

گام‌های مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس

اطلاع از نحوه به ثبت رساندن شرکت در انگلیس اولین کاری است که هر متقاضی باید آن را انجام دهد. بررسی مراحل ثبت شرکت موجب تسلط بیشتر فرد بر اقداماتی که باید انجام دهد می‌شود. با پیروی از گام‌های ساده زیر قادر به ثبت شرکت خود و به دنبال آن مهاجرت و دریافت اقامت در این کشور خواهید بود.

انتخاب نوع شرکت

اولین گامی که باید برای ثبت شرکت خود بردارید، انتخاب نوع شرکتی است که قصد تاسیس آن را دارید. اغلب متقاضیان ثبت شرکت در این کشور، شرکت با مسئولیت محدود را برای انجام کارهای تجاری خود انتخاب می‌کنند. مزایای مختلف این نوع از شرکت موجب بروز این پدیده شده است. شما نیز بهتر است با در نظر گرفتن اهداف تجاری و بررسی تمامی جوانب نسبت به انتخاب نوع شرکت خود اقدام کنید.

تعیین نام شرکت

دومین قدم در مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس انتخاب نامی مناسب برای شرکت است. به یاد داشته باشید که اسمی که انتخاب کرده اید نباید تکراری باشد و پیش از انتخاب آن باید از این موضوع اطمینان حاصل کنید. سعی کنید اسمی مرتبط و کوتاه را در جهت تاثیرگذاری بیشتر انتخاب کنید.

 انتخاب پکیج مناسب جهت ثبت شرکت در انگلیس

گام بعدی در ثبت شرکت انتخاب بسته مناسب جهت پیش بردن کارهای ثبت شرکت است. بسته‌های مختلفی برای این کار وجود دارند که هرکدام از آنها بسته به مزایای پکیج، قیمت خاص خود را دارند و افراد برای بهره مندی از آنها باید هزینه آن را پرداخت کنند.

تنظیم اساسنامه شرکت

در این مرحله، اسناد مورد نیاز را تنظیم کنید و نحوه اداره شرکت را شرح دهید. تمامی مدارک باید به امضای مدیران و سهامداران شرکت برسد. اختصاص سهام نیز از جمله کارهایی است که پیش از تنظیم اساسنامه باید انجام شود.

ارائه و ارسال اطلاعات شرکت

گام آخر مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس ثبت اطلاعات ضروری شرکت مورد نظر خواهد بود. مواردی نظیر آدرس شرکت، اعضای شرکت، مدیران و تعیین سهامداران از جمله اقداماتی است که در این مرحله باید انجام شود. لازم به ذکر است که در ثبت و ارسال اطلاعات نهایت دقت را باید به خرج داد.

اخذ اقامت انگلستان به روش ثبت شرکت

پس از بررسی اقدامات لازم جهت ثبت شرکت در انگلیس، به بحث دریافت اقامت و مهاجرت به این کشور می رسیم. از آنجا که زندگی در این کشور با مزایای زیادی همراه است، اخذ اقامت یکی از اهداف متقاضیان محسوب می‌شود. افرادی که به ثبت شرکت خود در انگلیس می‌پردازند، در ابتدا اقامت ۳ سال و ۴ ماه را اخذ می‌کنند.

اگر شرکت تاسیس شده سودده باشد و فعالیت‌های تجاری آن ثابت مانده باشد مدت اقامت فرد به مدت ۲ سال دیگر تمدید خواهد شد. در نهایت، متقاضی پس از ۵ سال قادر به دریافت اقامت دائم در این کشور خواهد بود. پس از آن دیگر شهروند انگلیس محسوب می‌شود و قادر به بهره مندی از مزایای آن خواهد بود. در نتیجه، اگر به دنبال راهی برای مهاجرت و کسب اقامت هستید، بهتر است ثبت شرکت را نیز در گوشه ذهن خود جای دهید.

نتیجه‌گیری

کشور انگلستان یکی از بهترین کشورهای جهان از لحاظ اقتصادی است. این کشور دارای سیستم کسب و کار آزاد است. به همین دلیل سالیانه افراد زیادی متقاضی سرمایه گذاری و انجام فعالیت‌های تجاری در این کشور هستند. مهاجرت با ثبت شرکت در انگلیس یکی از راه ‌هایی است که افراد از آن جهت دریافت اقامت استفاده می‌کنند.

بررسی مراحل و گام‌ های ثبت شرکت در این کشور یکی از ملزومات سرمایه گذاری در این کشور است. شما نیز به عنوان متقاضی دریافت اقامت و ثبت شرکت بهتر است نگاهی به متن بالا بیندازید. اگر در روند انجام کار به مشکلی برخوردید بهتر است به سایت فردا مراجعه کنید و با متخصصان مربوطه مشورت های لازم را انجام دهید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها