چقدر از تغییرات مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل خبر دارید؟

چقدر از تغییرات مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل خبر دارید؟

چقدر از تغییرات مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل خبر دارید؟ الکل ماده ای بسیار مهم وکاربردی در صنعت پزشکی است و امروزه نیاز به تولید انبوه و زیاد آن احساس می شود. لازم به ذکر است مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل با تغییراتی روبرو شده است که در این مقاله قصد بررسی و شرح مراحل ثبت را به طور دقیق داریم.

چقدر از تغییرات مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل خبر دارید؟

در حال حاضر بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران نیاز مبرمی به الکل های طبی و مواد ضدعفونی کننده دارند. کمبود این اقلام در بازار چالشی را برای شرکت های تولیدی الکل به وجود آورده است که پیش از گذشته به تولید آن مشغول شوند.

با توجه به شرایط کشور، شرکت هایی که قادر به تولید الکل هستند، بهتر است برای ثبت شرکت خود و ارائه محصولات اقدام کنند.

توصیه می کنیم از سایت ثبت فردا بازدید کرده و با شماره های درج شده در بخش ارتباط با ما تماس حاصل کنید؛ سپس راهنمایی های لازم در مسیر ثبت شرکت تولیدی الکل دریافت کنید.

شرح مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل و آخرین تغییرات آن

الکل از جمله مهم ترین محصولات دارویی و پزشکی است که در بخش سلامت از اهمیت بالایی برخوردار است. این ماده به عنوان یکی از مواد ضدعفونی کننده و از بین برنده آلودگی و باکتری ها به شمار می رود که استفاده بی شماری در صنعت پزشکی دارد.

با توجه به اوضاع اقتصادی دنیا، تغییراتی در هزینه های ثبت شرکت رخ داده است. همچنین ممکن است مدارک آن نیز دستخوش این تغییرات بوده باشد. به همین منظور توصیه می کنیم این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید که از آخرین تغییرات مربوطه مطلع شده و در فرایند ثبت با مشکلی روبرو نشوید.

یکی از مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل این است که در موضوع فعالیت شرکت حتما کلمه “تولید” درج شود.

شما قادر به ثبت شرکت در قالب های گوناگونی هستید؛ اما مناسب ترین نوع آن، ثبت شرکت تولیدی الکل با قالب سهامی خاص یا ثبت شرکت تولیدی الکل با مسئولیت محدود است.

در ادامه مقاله مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل در قالب های گفته شده را بیان می کنیم.

مراحل ثبت شرکت تولید الکل در قالب سهامی خاص

شرکت سهامی خاص، یک شرکت بازرگانی و تجاری است که سرمایه آن توسط شرکا تامین می شود و امکان فروش سهام یا مبادله آن در بورس وجود ندارد.

اگر مایل به ثبت شرکت تولیدی الکی در قالب سهامی خاص هستید باید مدارک زیر را تهیه کنید:

  •     تصویر مدارک هویتی اعضای شرکت نظیر کارت ملی و شناسنامه؛
  •     گواهی عدم سوء پیشینه برای اعضا و مدیر عامل شرکت؛
  •     تنظیم اقرارنامه و امضای آن توسط شرکا؛
  •     اخذ مجوز فعالیت و تحویل آن به اداره ثبت شرکت ها؛
  •     تنظیم وکالت نامه برای متقاضی حقوقی ثبت شرکت.

توجه داشته باشید برای ثبت و تاسیس این نوع شرکت تولیدی الکل حداقل باید ۵ نفر عضو شرکت باشند. از این ۵ نفر، ۳ نفر در هیئت مدیره و ۲ نفر بازرس باید انتخاب شود. طبق آخرین تغییرات، سرمایه لازم اولیه در حدود یک میلیون ریال است که باید حداقل ۳۵ درصد آن به صورت نقدی در حساب بانکی شرکت واریز شود.

سرمایه های غیر نقدی نیز باید توسط کارشناسان رسمی دادگستری تخمین زده شده و تعیین شود. دیگر مراحل ثبت شرکت تولیدی الکی در قالب سهامی خاص مانند دیگر شرکت هاست و باید با مراجعه به سایت مربوطه تکمیل شود.

مراحل ثبت شرکت تولید الکل با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که هر یک از شرکا تنها به اندازه سهام خود در برابر طلبکاران و بدهی های شرکت مسئول است و غیر از سهام مربوطه مسئولیتی ندارد. مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل با مسئولیت محدود و مدارک مورد نیاز آن به شرح زیر است:

  •     تهیه نسخه ای از کارت ملی و شناسنامه شرکا؛
  •     تنظیم اقرارنامه و امضای آن؛
  •     دریافت مجوزهای لازم از اداره مربوطه؛
  •     تنظیم وکالتنامه برای شخص حقوقی؛
  •     تکمیل فرم مربوطه در سایت اداره ثبت شرکت ها.

لازم به ذکر است سرمایه لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حدود یک میلیون ریال است که باید به طور کامل توسط شرکا تامین شود. همچنین حداقل تعداد نفرات برای تاسیس شرکت باید ۲ نفر باشد.

بررسی نکات جانبی ثبت شرکت تولید الکل

برای آنکه قادر به فعالیت در این حوزه باشید و مراحل ثبت شرکت تولیدی الکل را بدون دردسر طی کنید، باید جواز تاسیس و پروانه کسب دریافت کنید. همچنین موضوع فعالیت شرکت باید با موضوع جواز تاسیس مشابه باشد.

برای دریافت مجوز تاسیس شرکت تولیدی الکل، باید مدارکی نظیر کپی شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل، کارت پایان خدمت یا معافیت، اطلاعات دقیق اعضا مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس دقیق محل سکونت، نسخه ای از آگهی تاسیس شرکت و آخرین تغییرات آن و لیستی از کالاهای تولیدی در شرکت را فراهم کنید.

پروانه بهره برداری نیز برای تمامی شرکت های صنعتی و تولیدی که نیاز به نیروی کار و ماشین آلات دارد صادر می شود. همچنین بایدمدارک مربوطه اعم از رسید پرداخت هزینه های مربوطه، ارائه اطلاعات پرسنل، فاکتور خرید مواد اولیه و اجاره سوله، فاکتور خرید ماشین آلات، سند مربوط به محل شرکت و دیگر مدارک لازم را فراهم کنید.

کلام آخر

امروزه تولید الکل در دنیا به عنوان مهمترین عامل اثر گذار در رفع آلودگی ها و کاربردی ترین ماده در صنعت درمان و پزشکی بسیار حائز اهمیت است. برای ثبت شرکت تولیدی الکل باید ابتدا نام مناسبی برای آن انتخاب کنید و کلمه “تولید” را در موضوع و فعالیت شرکت درج کنید.

بهتر است قبل از اقدام به ثبت، مجوزهای لازم را دریافت کنید. مدارکی که باید برای دریافت مجوز مربوطه فراهم کنید شامل مدارک هویتی شرکا، گواهی عدم سوء پیشینه و دیگر مدارک ذکر شده در طول مقاله است.

شما قادر به ثبت شرکت تولیدی الکل در قالب شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود هستید که هر یک مراحل و مدارک مورد نیاز مخصوص به خود را دارد.

توجه داشته باشید به علت تغییر روزافزون اقتصاد جهانی، تخمین دقیق هزینه های ثبت شرکت امکان پذیر نیست. برای دریافت اطلاعات لازم بهتر است به سایت ثبت فردا مراجعه کنید و از جزئیات دقیق هزینه های پرداختی اطلاع پیدا کنید. همچنین این مجموعه شما را در مسیر ثبت شرکت و انتخاب نام مناسب برای آن راهنمایی می کند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۵۲۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها